serwis • skład

O nas

Szanowni Państwo,
Jesteśmy firmą rodzinną, istniejącą na rynku od 2000 roku. Profil naszej działalności opiera się na robotach ziemnych, wyburzeniowych, drogowych. Świadczymy usługi w zakresie transportu materiałów sypkich i kruszyw, oraz usługi sprzętowe. Domeną naszej firmy jest zadowolenie każdego klienta, a cele które nam przyświecają opierają się na trzech fundamentalnych zasadach: rzetelności, profesjonalizmie i terminowości.
Działamy głównie na rynku lokalnym, wykonując zlecenia osób prywatnych, jak i firm z naszego regionu i nie tylko. Współpracujemy z firmami zewnętrznymi, które uzupełniają naszą ofertę o roboty brukarskie, czy aranżację ogrodów i terenów zieleni.

 

W naszej firmie pracują wyłącznie wykwalifikowane i odpowiedzialne osoby, które wszystkie powierzone im zadania wykonują rzetelnie. Wieloletnie doświadczenie w branży, oraz nakłady, które kierujemy na innowacyjność, pozwalają nam pochwalić się nowoczesnym zapleczem sprzętowym, oraz świetnie wykwalifikowaną kadrą. Oferujemy wyłącznie sprawne
technicznie i zadbane pojazdy i sprzęty. Każdy, kto korzystał z naszych usług wie, że można na nas polegać.
Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by towary dostarczane były terminowo.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i do przyszłej współpracy.

Gwarantujemy najwyższą jakość, oraz atrakcyjne ceny.
Zapewniamy indywidualną wycenę świadczonych usług.